HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1955’ten beri mobilya sektöründe faaliyetlerini büyük bir başarı ile devam ettiren Mass Mobilya Mehmet Mirasyedi tarafından kurulmuştur. 1999 yılında ise Marmara Üniversitesi Endüstri Bölümü mezunu olan Akın Mirasyedi yönetiminde faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Akın Mirasyedi ayrıca Modoko’nun kurucusudur ve yönetiminde görev yapmaya devam etmektedir.

Mass Mobilya 1955’ten bu yana her zaman yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi ve en kaliteli mobilya ürünlerini sunmayı başarmıştır. Gösterdiğimiz başarılar ile tek hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlayarak günümüze kadar on binlerce müşteriye mobilyalarımızı ulaştırdık.

Mobilya tasarımları kendi bünyemizde bulunan tasarımcılar tarafından özel olarak yapılmaktadır. Ayrıca konusunda uzman olan mimarlarımız ve teknik elemanlarımız ile kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Tasarım konusunda göstermiş olduğumuz başarı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında bir çok ünlü kişinin evlerinin tasarımları Mass Mobilya tarafından gerçekleştirilmiştir.

Bünyemiz de tasarladığımız eşsiz mobilya ürünleri kendi imalathanelerimizde uzman personelimiz tarafından üretilmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Oluşturduğumuz sistem ile mobilyaların tasarımından, üretimine ve müşteriye sunulmasına kadar Mass Mobilya kendi imkanlarını kullanmaktadır.

Firmamız kurumsal şirketlerin tasarım işlerini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Referansımız olan büyük şirketler ile hizmetimizi her zaman daha iyiye taşımaktayız.

Sektörde her konuda öncü olan Mass Mobilya ürünleri ile tanışmak ve konforun keyfini çıkarmak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Showroom
Modoko Mobilyacılar Sitesi 1. Cad. No: 196 34775 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
: +90 216 364 20 23 (pbx)
Haftanın 7 Günü 09:30 19:30
mass@massmob.com
TOP